top of page

Як замовити?

черные туфли синие носки
Нагадуємо, якщо Ви не побачили потрібну Вам модель на нашому сайті, обов'язково питайте про неї у нашого консультанта. Є велика ймовірність, що її можна замовити.

Варіанти як зробити замовлення:

  • Напишіть нам у Viber, WhatsApp або Telegram на номер +380963136773.

 

  • Зробіть замовлення на поточному сайті. У цьому випадку Ви залишаєте свій номер телефону і ми з Вами зв'язуємось у Viber, WhatsApp або Telegram.

  • Перейдіть у наш Instagram натиснувши на відповідний значок у верхній частині сайту і там можна нам написати у Direct.

  • У вспливаючому віконці (Ваш консультант)  напишіть Ваше питання і номер телефону і ми зв'яжемося з Вами у Viber, WhatsApp або Telegram.

Повернення товару 

 

  • ​Ви маєте таку можливість протягом 14 днів з моменту покупки (отримання) за умови, якщо товар був в наявності у нашому магазині. Але якщо товар був під індивідуальне замовлення клієнта - такий товар поверненню/обміну не підлягає.

  • До повернення/обміну приймаються товари із збереженою упаковкою та цінниками. Товар із пошкодженими та/або відірваними бірками, а також товар, що має явні ознаки використання до повернення, не приймається.

 

 *оплата доставки не входить у вартість товару, тому транспортні витрати оплачує клієнт.

  Доставку по Україні здійснює Нова Пошта, термін доставки 1-2 дні. Як на склад, так і на адресну доставку. Так само можливе самовивіз із наших магазинів.

Загальні положення


Після оформлення Замовлення Клієнтові на адресу електронної пошти ( E - mail ) вказаному при оформленні замовлення або по телефону, повідомляється інформація про передбачувану дату доставки. Наш Менеджер, уточнює деталі замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених товарів на складі і часу, необхідного для обробки і доставки замовлення.
Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини продавця.
Риски випадкової втрати або випадкового ушкодження товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Товару на складі служби доставки або після отримання товару від Кур'єра.

Обов'язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення. Цей 

момент (порядок доставки і розкриття Відправлень, що містять товар) визначається відповідно до діючих правил поштового 

зв'язку.
При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність

Бажаєте поставити питання? 

Із задоволенням відповімо!

Супер! Повідомлення отримано.

bottom of page